Ofisplan Sektörler

Girişimci için basit, kullanımı kolay, esnekliğe ve pratik bir değere sahip bir ürün sunmaktan zevk alıyoruz.

Mobirise

Ofisplan Kullanım Sektörleri

İşletmeler- Ayrıntılar

Saha servis temsilcileri, destek hizmetleri profesyonelleri ve ticari gayrimenkul yöneticileri faydalanabilir .
Ofisplan yazılımı kaynakları ve alan planlamasını daha iyi yönetmenize yardımcı olur. Ofisplan, üretkenliği artırmak, maliyetler azaltmak ve verimliliği artırmak için iş gereksinimlerinizi karşılayan çözümler suna . Ofisplan yazılımı esnek planlama arasında mükemmel dengeyi sunar ve maliyet verimliliği sağlar. Ofisplan, çalışanlarınızın çalışmasını sağlayan aerodinamik ve kullanımı kolay bir yazılım sunar ve kendi çalışma alanlarını ayırırlar. İşinizi büyütmeye odaklanabilmeniz için Ofisplan'ın alan planlama ve rezervasyon yönetimiyle ilgilenmesine izin verin. Çalışanlarınıza ve işletmenize en uygun masaüstü ve mobil rezervasyonları sunuyoruz.  


Kamunun genellikle çeşitli programlar ve çalışanlar için toplantılar planlaması ve esnek çalışma alanları sağlaması gerektirir.
Yöneticiler de dar bütçeler dahilinde çalışma ve kaynakları etkin kullanma konusunda baskı altındadır.
Ofisplan, çalışma alanlarının, konferans salonlarının ve ekipmanların kullanımını izlemenin hem uygun maliyetli hem de akıllı bir yoludur.
Toplantı alanlarınızı ve zamanlamanızı en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı oluruz.


Ofisplan, yüksek öğrenim kurumlarına çok binalı, çok kampüslü bir ortamın ve çok sınıflı derslerin tüm zamanlama ihtiyaçlarını karşılamada yardımcı olur.
Kolejler ve üniversiteler, Ofisplan kullanarak kampüslerini, sınıf alanlarını ve yurtlarını yönetebilirler. Fakülte ve yönetim gibi rezervasyon yapabilenleri belirlemek için erişim düzeyleri belirleyin ve bu bilgileri diğer fakülte veya öğrencilerle paylaşın.


Sağlık sektörü, daha fazla sayıda emeklilik yaşı olan bireyler nedeniyle artan hasta yüklerini karşılayacak şekilde büyüyor ve uyum sağlıyor. Tıp merkezleri artan hasta yüklerini karşılamak için güvenilir ve kolay erişilebilir tesislere ihtiyaç duyarlar. Ofisplan, muayene odalarının, ameliyathanelerin, konferans salonlarının, özel odaların ve tıbbi ekipmanların kullanımını yönetmek için kullanımı kolay planlama çözümleri sunarak sağlık merkezlerinin artan taleplerini karşılamak üzere özelleştirilebilir.

Çağrı Merkezleri

Çoğu küçük ve büyük işletme, bazı çalışanlarla sorunları müşteriyle doğrudan iletişim kurarak çözmektedir. Telefon, e-posta, canlı sohbetler veya diğer yollarla olabilir. İşgücü planlama yazılımımızla müşteri destek personelinizin verimliliğini artırın. Ofisplan yazılımımızla özel ihtiyaçlarını belirleyerek satış ve teknik personelinizi destekleyin. Ofisplan yazılımı hedeflerinize hızlı bir şekilde ulaşmanıza yardımcı olabilir. Ofisplan yazılım çözümleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için hemen bizi arayın.

Mobirise

Ofisplan yazılımı ile işinizi daha esnek ve rekabetçi hale getirin. Ofisplan yazılımı kaynakları ve alan planlamasını daha iyi yönetmenize yardımcı olur. Verimliliği artırmak, maliyetleri düşürmek ve verimliliği artırmak için iş gereksinimlerinizi karşılayan çözümler sunuyoruz. Ofis otelcilik yazılımı çok çeşitli iş uzmanlıklarını ve hizmetlerini kapsar. Ofisplan esneklik ve maliyet verimliliği arasında mükemmel bir denge sunar.
Esnek çalışma alanları güvenilir otel yazılımı gerektirir. Ofisplan ile bu yazılımı uygulamak ve yönetmek kolaydır. Yazılımımızı kuruluşunuza uyacak şekilde özelleştirebiliriz. Ardından çalışanlarınıza evden, yolda veya ofiste çalışma seçeneği sunabilirsiniz. Sadece bulut tabanlı Ofisplan'a giriş yapar ve çalışma alanı veya konferans alanı ayırırlar. Ofisplan'ı kullanarak aşağıdakileri kolayca yapabilirsiniz:
Büyüme Stratejinize Uygun Ölçek
Ofisplan, her türlü işiniz için özel ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde özelleştirilebilir. Ayrıca, genişledikçe işletmenizle birlikte büyümek için ölçeklendirilebilir. Yazılımımızı işletmeniz için uygun hale getiriyoruz.
Esnek İş Planlaması Sunma
En üst düzey yetenekleri çekmek, işletmenizin öncü olmasına yardımcı olur. Çalışanlarınıza olumlu bir çalışma ortamı oluşturmak için esnek zamanlama ve uzaktan çalışma seçeneği sunun. Ofisplan yazılımı, maliyet tasarrufu, veriye dayalı kararlar ve çalışan memnuniyetini sağlayan güçlü özellikler sunar.
Maliyet Tasarrufunu Gerçekleştirin
Ofis oteli, ortak çalışma alanları ve özel ofis alanlarının doğru birleşimi ile ofis gayrimenkul maliyetlerini azaltın. Herhangi bir günde birkaç boş masa bulundurmak yerine, onları en iyi şekilde kullanmak için zamanlama yazılımı ile birlikte doğru miktarda masa sağlayın.
Çalışan Verimliliğini Artırın
Verimliliği artırmak için çalışanlarınıza ofiste olduklarında daha iyi yönetilen bir çalışma alanı sağlayın. Daha iyi çalışma alanı yönetimi, yerleşmelerini ve hızlı bir şekilde çalışmalarını sağlar. Verimliliğinizi en üst düzeye çıkarmak için çalışma alanınızı düzenleyin, ardından çalışanlar tercih ettikleri masayı, konferans odasını veya ekipmanı seçin.
İşbirliğini Geliştirin
Küçük grup toplantıları için konferans salonları ve açık işbirliği alanları ayırmak, işletmenizde sinerji yaratmanıza yardımcı olur. Bu alanlar, özel çalışma alanlarına sahip çalışanlar için bile işbirliğini ve kendiliğinden toplantıları teşvik eder.
Çalışan Zamanını Daha İyi Yönetin
Çalışma alanı rezervasyonlarını kolaylaştırarak çalışan çalışma zamanlarını yönetin. Ofisplan, rezervasyonların planlanması ve yönetilmesi için gereken süreyi azaltarak personelin daha proaktif olmasını sağlar. Rezervasyonlar arasında ayrıntıları kopyalayarak veya tüm rezervasyonları kopyalayarak zaman kazanın. Ofisplan kolay rezervasyon ve çatışma çözümü sunmuyor. Ofisplan, iş yapma şeklinizi geliştirecek bir yazılım çözümü sunar.

Mobirise

İşletmenize rekabetçi yetenekleri çekebilmek için çalışanlarınıza en iyi çalışma ortamını sunun. Bilgisayarlar ve mobil iş istasyonları birçok işletmenin belkemiğini oluşturduğundan, ekibinizin evden veya ofisten çalışmasına izin vererek esneklik ve yaratıcılık sağlayabilirsiniz. Ofisplan, çalışanlarınızın işi halletmek için çalışma alanı, konferans alanları ve ekipmanı ayırmasına olanak tanır. Gerçekten farklı bir iş yeri yarattıkça, kurumunuz da büyür.
Ofisplan ile Kurumsal Avantajlar
* Alanın nasıl kullanıldığını, alanın nasıl daha iyi kullanılacağını ve verimlilik kazanımlarının nasıl tanınacağını anlayın
* Çok yönlü çalışma ortamlarını başarıyla desteklemek için çalışma alanı ve kaynakları düzenleyin
* Esnek çalışma düzenlemeleri sağlayarak pozitif bir işçi yaşam tarzını geliştirin
* Zaman ve katılımı izlemeye yardımcı olan mobil cihazların kullanımıyla verimliliği artırın
* Şirketinizin iş hedeflerinize ulaşmasına yardımcı olan teknolojik yenilikten yararlanın
* Kaynakların Belirlenmesi ve Kontrolü
* Şirketinizin kaynaklarını en üst düzeye çıkarın ve karlılığı artırın. Geliri artırmak ve gereksiz harcamaları azaltmak işinizi büyütmenizi sağlar.
* Ofisplan esnek bir ortam sağlayarak maliyetleri azaltmanıza yardımcı olur. Değerli çalışanlarınız ofis alanını ve ekipmanını gerektiği şekilde ayırabilir, böylece değerli gayrimenkullerinizi boşa harcamazsınız.
Taktik Tanıyıcı Olarak Uzmanlık Oluşturun
Modern çalışanlar, yenilikçi teknoloji nedeniyle coğrafi kısıtlamalara bağlı değildir. Çok yönlü bir ortamla işletmenize üstün yetenekler çekin. Olumlu çalışma koşulları ve rekabetçi maaşlar, büyük ekip üyelerini işinizi büyütmenize yardımcı olacak şekilde tutmanın anahtarıdır. Ofisplan, ister evde, ister bir ofis masasında veya bir konferans odasında olsun, esnek bir çalışma ortamı kurma olanağı sunar. İşletmeniz, bir grup kabin yerine, çalışmak için ortak bir yer haline gelir.
Ofisplan İşletmenize nasıl uyabilir?
Ofisplan'ın bulut tabanlı yazılımı, masaüstü veya mobil uygulama olarak kullanılabilir. Ofisplan'ı ofis alanınıza ve ekipmanınıza uyacak şekilde özelleştirebilirsiniz. Ekip üyeleriniz, tercih ettikleri çalışma alanını veya konferans odasını rezerve etmek için oturum açar. Herhangi bir kullanıcı gerektiğinde rezervasyon oluşturabilir, kontrol edebilir veya iptal edebilir. Çifte rezervasyon yapılmasını önlemek için uyuşmazlık çözümü özelliği bile yoktur.
Üretim İşletmeleri
Üretim işletmeleri büyük miktarda verimlilik gerektirir. Çalışan verimliliğinin masrafları azaltmada önemli bir unsur olduğunu biliyorsunuz. Ofisplan, üretime odaklanabilmeniz için çalışan çalışma alanını ve zamanlamalarını düzenlemenizi sağlar.

Mobirise

Uzaktaki çalışanlarınız ve evden çalışan çalışanlarınız için devlet kurumunuzda esneklik sağlayın. Ofisplan, herkesin önceden çalışma alanı ayırması için bir yol sağlar. Otelcilik, ofis alanı ve tesislerin maliyetini azaltır, zamanlama ve ayırmayı kolaylaştırır ve ekip üyeleriniz için olumlu faydalar sağlar. Her bir çalışanı masaya atamak yerine, ofis oteli, çalışanların ihtiyaç duyduklarında kullanmak için ayırabilecekleri ofisler, kabinler veya konferans salonlarına sahip olmanızı sağlar. Çalışanlar ayrılmış alanlarını kontrol eder ve PBX telefon numaralarını masalarına yönlendirebilirler. Ofisplan'ın rezervasyon sistemi ile çevik çalışmalar kolay ve uygun maliyetlidir. Genellikle daha iyi hesap verebilirlik için baskı altında olan devlet kurumları, Ofisplan tarafından sağlanan daha verimli kaynak planlamasından yararlanabilir. Hükümet sektörü kaynak planlamasının faydalarından yararlanabilir ve çalışanların konumlarını daha iyi yönetebilir.
Çalışan Çalışma Alanını Yönetme
Birçok devlet kurumunun herhangi bir günde ihtiyaç duyulandan daha fazla masaları vardır. Ya da, yoğun talep zamanlarında, bunu karşılamak için yeterli masa alanı yoktur. Bir rezervasyon ve planlama sistemi ile bu sorunları çözün.
Çalışan Verimliliğini Artırın
Çalışanlara self servis hizmeti vererek verimliliği artırın. Kamu sektörü çalışanları evde sahip oldukları tüketici teknolojisi deneyiminden yararlanmaktadır. Neden onlara aynı iş tatmini vermiyorsunuz? BT mağaza portalını kolay ve sezgisel bir şekilde sunmak, kullanıcıların BT ile etkileşimini geliştirirken maliyetleri de düşürebilir.
Açıkça İletişim Kurun
Rezervasyonları ve toplantı bilgilerini oluşturup paylaşarak personelinizle veya ekibinizle net bir şekilde iletişim kurun. Ofisplan ekip üyelerinin planlama ve işbirliği yapmalarına olanak tanır.
Maliyet Tasarrufuna Bakın
Devlet kurumları maliyetleri düşürmek için baskı alırlar, ancak sadece maliyetleri azaltmak meşgul işletmeleri yönetmek için etkili bir yol değildir. Düzenli hizmetler, hizmetleri tamamen kesmek yerine fonları yönetmenin daha iyi bir yoludur. Esnek zamanlama ve alan planlama, kuruluşunuzun işi mümkün olduğunca verimli bir şekilde yapmasını sağlar.
Teknoloji sizin için bilgileri organize ettiği, koordine ettiği ve analiz ettiği için çoğu devlet kurumuna fayda sağlayabilir. Hesap verebilirliği artırmak ve israfı ortadan kaldırmak için mobil çalışma ortamları, birden fazla cihaz, karma ortamlar ve paylaşılan hizmetler. Ofisplan, devlet hizmetlerinin verimliliğini ve kalitesini artırmaya yardımcı olur. Ofisplan yazılımı yerel ve merkezi devlet kurumlarına görünür çözümler sunar.

Mobirise

Yükseköğretim kurumları genellikle birden fazla bina ve hatta çok kampüslü ortamlarla karmaşık programlama gereksinimlerine sahiptir. Ofisplan ile kolejler ve üniversiteler sınıf alanlarını, yurtlarını ve kampüslerini yönetebilir. Birden fazla yerde faaliyet gösteren Yükseköğretim kurumları, ofisplan sistemini, öğrencileri, fakülte ve yöneticileri ile çevrimiçi bilgileri güvenli bir şekilde paylaşmak için kullanabilir. BT, sisteme kimlerin erişebileceğini ve farklı düzeylerde erişim sağlayabileceğini ayarlayabilir, böylece öğretim üyeleri ve yöneticiler gereken alanı planlayabilir veya ayırabilir. Daha sonra öğrenciler ve öğretim üyeleri bu rezervasyonları kontrol edebilirler. Ofisplan karışıklığı, çift rezervasyonları ve kayıp rezervasyonları ortadan kaldırır.
Sınıf ve Kaynak Planlaması
Tüm kolejler ve üniversiteler dersleri, eğitim alanlarını ve toplantı alanlarını planlama ihtiyacını paylaşır. Bununla birlikte, verimsiz düzenleme çift rezervasyonlara, sınıf boşluğunun boşa harcanmasına veya karışıklığa yol açabilir. Bu yüzden üniversiteler ve kolejler kaynakları en iyi şekilde tahsis etmek ve kullanmak için Ofisplan'a yönelir. Verimliliği artırabilir ve enerji tüketimini azaltabilirsiniz.
Etkinlikleri ve Etkinlikleri Düzenleme
Ofisplan ile randevular ayarlayın ve etkinlikler planlayın. Tekrarlanan tekliflerden özel öğrenci veya fakülte toplantılarına kadar her türlü etkinliği planlamanıza ve planlamanıza yardımcı olacak çeşitli çözümler sunuyoruz. Ek gelir elde etmek için dış gruplar için de yer ayırabilirsiniz. Ofisplan, yıllar önce bir öğrenci merkezi için yazıldığı için kökenlerini eğitime geri götürüyor. Yazılımı kampüs ihtiyaçlarınıza ve düzeninize göre özelleştirebiliriz.
Rezervasyonları Takip Et ve Gönder
Ofisplan ile alan kullanımını takip edin. Yöneticiler alanın akıllıca kullanımını artırmak için sınıf, konferans ve konferans salonu kullanımını analiz edebilirler. Ofisplan'ın konsolidasyon yetenekleri ile planlama, rezervasyon ve takip rezervasyonları basitleştirilmiştir. Daha sonra kampüste net iletişim için aktivite ve etkinlik programları yayınlayın. Bu özelliklerin tümü, kolay erişim için bulutta bulunur.
Fakülte, Personel ve Öğrencilerin İhtiyaçlarını Karşılayın
Tüm planlama ve takvim ihtiyaçlarınız için iş arkadaşlarınıza ve öğrencilerinize tek noktadan alışveriş yapın. İster toplantı alanına, sınıfa, AV ekipmanına ihtiyacınız olsun, ister sadece bir etkinliğin nerede yapıldığını bilmek isteyin, Ofisplan sizi bekliyor. Outlook entegrasyonu, entegre oda planlama işlevselliği ve çevrimiçi takvimi kullanarak, kampüste dijital oda ekranları, mobil cihazlar ve masanızdan erişebileceğiniz en güncel bilgilere sahip olursunuz.
Öğrenci Çalışma Alanı Çizelgeleme
Ofisplan'ı öğrenciler ve kampüs çalışanları için de kullanın. Öğrenciler çalışma alanı, laboratuvar alanı veya kulüp etkinlik alanlarını ayırabilir ve daha sonra bu rezervasyonları gerektiği gibi başkalarıyla paylaşabilir. Çalışanlar etkinlikleri planlayabilir veya alanın nasıl kullanıldığını görmek için rezervasyon programını kontrol edebilir. Ofisplan kampüs moralini ve çalışan memnuniyetini arttırır.
Çalışanların Evlat Edinilmesini ve Kullanımının Basitleştirilmesi
Ofisplan'ın nasıl kullanılacağını öğrenmek kolaydır. Programımız, kullanımı kolay arayüzü sayesinde kampüsünüze çok az kesinti ile dahil edilebilir. Yöneticiler, öğretmenler ve öğrenciler Ofisplan'ı hemen kullanmaya başlayabilir ve kampüs deneyimlerini geliştirebilirler.

Mobirise

Sağlık sektörü, verimli zamanlama yazılımı kullanarak sağlam, güvenilir, kolay erişilebilir tesisler sağlayabilir. Ofisplan, kullanımı kolay bir planlama çözümü sağlayarak sağlık merkezlerinin artan taleplerini karşılamak için özel olarak tasarlanmıştır. Sağlık merkezinin bir tesisi veya birden fazla yeri olup olmadığına bakılmaksızın, muayene odaları, ameliyathaneler, konferans salonları, özel odalar ve tıbbi ekipmanların kullanımını etkin bir şekilde yönetin.
Tıbbi bakım kuruluşları için oda ve kaynak düzenleme
Tıbbi bakım, eğitim ve toplantılar için uygun alan belirleyin. Ve en önemlisi, tıp personelinize tarayıcılar, X-ışını makineleri, monitörler, vb. Gibi doğru kaynakları sağlayın. Tıp merkezleri ve ekipmanları için alan planlama yazılımımız, kaynaklarınızı etkili bir şekilde yönetmek için ihtiyacınız olan araçları sağlar. Tıp merkezleri ve diğer tıp şirketleri, oda ve kaynakları tahsis etmek, verimliliği artırmak ve planlamayı kolaylaştırmak için Ofisplan yazılımına güvenmektedir.

info@isimsoftware.com © Copyright 2023 Ofisplan Freelance olarak geliştirilmektedir.
Faturalandırma: IsimSoftware Tüm hakları saklıdır.
Hakkında Lisans Sözleşmesi Gizlilik Politikası

The website was started with Mobirise