Ofisplan Toplantı Planlama

Mobirise

Toplantı planlamasını basitleştirin
Buluşmayı kolaylaştırarak kullanıcılarınızdan zaman kazanın. Her gün çalışanlar, ister konferans salonu, toplantı odası, toplantı odası veya stüdyo olsun, buluşmak veya çalışmak için ideal yeri bulmakla görevlendirilir. Ofisplan esnek, aktivite tabanlı işyerleri ve kampüsleri destekleyerek oda ve toplantı rezervasyonu yapmayı daha hızlı ve kolay hale getirir.
İstediğiniz denetimleri ve iş kurallarını kullanarak yönetin
Self servis rezervasyonlara izin vermek, alanlarınızın kontrolünden vazgeçmek anlamına gelmez. Ofisplan yöneticileri, kuruluş kaynaklarının doğru kullanımını ve kullanılabilirliğini sağlamak için izinleri yapılandırabilir.
Yöneticiler ayrıca çeşitli düzeylerde bilgi veya gerekli onaylarla odaya özgü rezervasyon şablonları oluşturabilir. Örneğin, belirli konferans salonları belirli kişiler veya departmanlarla sınırlandırılabilir.
Toplantı / Konferans Odası Planlaması
Ürünümüz, ofis alanı, konferans odaları ve ofis ekipmanlarının zamanlamasını düzenlemek ve yönetmek için modern bir yöntem sunar. Sistemimiz size özel çok yönlülük sunar. Herhangi bir kullanıcı kuruluşunuzun intraneti üzerinden kolayca rezervasyon yapabilir. Örneğin, kuruluşunuzda 10 toplantı odası bulunduğunu düşünün. Kullanıcılar oda müsaitliğini görüntüler ve masalarından, hatta evlerinden rezervasyon yapar. Ofisplan, odaların önceden rezerve edilmesi gereken halka açık kulüpler, üniversiteler veya kütüphanelerde çalışmak üzere özelleştirilebilir.
Ön Rezervasyonlar
Personel, belirli bir tarih veya tarih aralığı için önceden çalışma alanlarını kolayca seçebilir ve ayırabilir. Ofisplan ayrıca bağlı işletmeler, grup rezervasyonları veya özel etkinlikler için özel fiyatlarla oda bloklarını ayırmanıza olanak tanır. Personelin ekipmanı ne zaman iade edeceğini bilmesi için envanter iade tarihlerini ayarlayın. Ve kullanılmayan ekipman otomatik olarak iade edilebilir.

Mobirise

Masa & Oda Rezervasyonu

Tüm masalarınızın ve toplantı odalarınızın rezervasyon yönetimini ve  planlamasını yapmak için OfisPlan'ı kullanabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza uygun bir odayı kolayca bulur ve sizin için ayırtır.Ofisplan, herhangi bir cihazı kullanarak doğru özellikleri kullanarak doğru odayı bulmanıza yardımcı olur.

Kalıcı masaya atanmamış personeller için, gerektiğinde kolayca uygun bir masa rezervasyonu yapılabilir. Masalar bir saat, bir gün veya başka bir süre için rezerve edilebilir.

Rezervasyon formu ve toplantı odası rezervasyon formu, yöneticilerin 'ikram gerekli', "katılım # ',' toplantı açıklaması 'vb. alanlar ekleyebilmesi için tamamen özelleştirilebilir.

Masa paylaşımınlarını herkesi dahil etmeyi ve bir plan dahilinde yönetmeyi sağlar. Ücretsiz adreslemeden, ortak masa (hotdesking) ve otellemeye (hoteling) kadar modern yöntemlerle, işyerinizde paylaşılan masaları sunma biçimini düzenler. Kullanım alanlarını en üst düzeye çıkarır ve insanları mutlu eder. Çalışanlarınızın, herhangi bir cihaz veya kanaldan istek göndermesini ve izlemesini sağlar. İstekleri tek merkezden ve düzenli bir şekilde kontrol panelinden yönetilmesini sağlar.

info@isimsoftware.com © Copyright 2023 Ofisplan Freelance olarak geliştirilmektedir.
Faturalandırma: IsimSoftware Tüm hakları saklıdır.
Hakkında Lisans Sözleşmesi Gizlilik Politikası

The web page was made with Mobirise theme