Ofisplan Tarihçe

Mobirise

Başlangıçta
Her şey bir kitapla başladı. Bu tek, büyük defter, işyerlerindeki derslerin, toplantıların ve etkinliklerin zamanlamasını kaydetti. İnsanlar, bir oda bulmak ve rezervasyon yapmak, bir konum hakkında bilgi almak ve değişiklikler yapmak için programlayıcı ofisini arayarak veya ziyaret ederek değerli zaman geçirdiler. “Bu daha hızlı ve daha kolay olamaz mı?” Diye sordular.

Mobirise

Otuz yılı aşkın büyüme

Otuz yıldır boyunca ve halen, Yazılımlar insanları ihtiyaç duydukları araçlara, kaynaklara ve teknolojiye bağladı. Basitleştirilmiş plan ve etkinlik planlamasından karmaşık gayrimenkul optimizasyonuna kadar Ofisplan dinamik çalışma ve öğrenme alanlarınıza güç sağlar. Bunu, sektör ve organizasyon eğilimlerini öngörerek ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını dinleyerek gerçekleştiriyoruz.

1980'lerin ortaları

Tek bir sistemle Yazılım, insanların doğru toplantı ve oda programlarını görmesini ve birden fazla bina ve departmanda bir oda bulup rezervasyon yapmasını sağlar.

1980'lerin sonu

İşverenler ve çalışanlar, toplantılarına dahil edilen catering, tesisler, BT ve güvenlik gibi hizmetlere ihtiyaç duyarlar. Yazılım, servis sağlayıcılarla sipariş verme, iletişim ve faturalandırma için merkezi, bilgisayar tabanlı bir sistem sağlar.

1990'ların ortaları

Microsoft® Outlook, basit toplantıları planlamak için fiili e-posta ve takvim aracıdır, ancak tüm toplantı yaşam döngüsünü yönetmek için uygun değildir. Yazılım, toplantılar, odalar, etkinlikler ve hizmetleri planlamak ve yönetmek için Outlook ile birlikte çalışır.

1990'ların sonu

Gayrimenkulün patlayıcı büyümesi ile Yazılım, farklı küresel konumlarda, binalarda ve zaman dilimlerinde bulunan toplantı ve odaların rezervasyonunu ölçeklendirir ve kolaylaştırır.

2000'lerin ortaları

Çalışanlar ofis dışında giderek daha fazla çalıştıkça, Yazılım web tabanlı video konferans ile bütünleşir. Bu kaynakları tek bir çözümde merkezileştiren Yazılım, sanal toplantılar düzenlemeyi kolaylaştırır.

2000'lerin sonu

Ofiste daha az çalışan bulunan şirketler “Bütün bu alana ihtiyacımız var mı?” Diye soruyor. Yazılım, gayrimenkul kararlarını bildirmek ve maliyetleri azaltmak için kapsamlı raporlar ekler.

2010'ların başı

İşverenler, geleceğe yönelik İşyeri girişimlerini etkinlik tabanlı çalışmaları desteklemek üzere tasarlarken, Yazılım masalar, sessiz odalar, işbirliği alanları ve ekip odaları gibi programlanabilir alan türlerini genişletir.


Bugün: Değişen İşyeri için Ofisplan
Ofisplan, mimariye, kullanıcı deneyimine ve entegrasyonlara odaklanan şirketdir. Platformumuzu, piyasa beklentilerine uyum sağlamak ve çoğu zaman aşmak ve müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarını karşılamak için geliştiriyoruz. Yıllık yazılım güncellemeleri, düzeltmeleri ve geliştirmeleri ile müşterilerimiz, performans ve işlevsellikte etkileyici ve sürekli kazançlardan yararlanır.
Günlük kullanıcılar için Ofisplan, web, mobil ve Microsoft Outlook da dahil olmak üzere kullanımı kolay erişim noktalarıyla kendi kendine hizmeti destekliyor. Uzman kullanıcılar artık Ofisplan'ı üst düzey bir bulut sağlayıcısında barındırılan abonelik tabanlı bir bulut hizmeti olarak kullanma seçeneği de dahil olmak üzere her zamankinden daha fazla yapılandırılabilirlik, ölçeklenebilirlik, açık erişim ve güvenliğe sahip. Kuruluşlar, orta seviye RESTful API'ımız Ofisplan Services aracılığıyla Ofisplan'ı çoğu donanım ve yazılım altyapısına entegre edebilir.
Ofisplan, küresel ekiplere işbirliği yapmalarını sağlar, çalışanlara ve müşterilere ilham verir ve bireylerin ihtiyaçları için doğru alanı nasıl bulup ayırdıklarını geliştirir. Müşterilerimizin, organizasyonlarının çalışma şeklini yönetmek, bağlamak ve optimize etmek için ihtiyaç duydukları araçları sunuyoruz. Verimliliği artırmanız, maliyetleri azaltmanız, insanları cezbetmeniz ve elinizde tutmanız veya markanızı farklılaştırmanız gerekip gerekmediği konusunda Ofisplan yanınızda.

info@isimsoftware.com © Copyright 2023 Ofisplan Freelance olarak geliştirilmektedir.
Faturalandırma: IsimSoftware Tüm hakları saklıdır.
Hakkında Lisans Sözleşmesi Gizlilik Politikası

Designed with Mobirise - Read more