Ofisplan Servis ve Destek

Mobirise


Sisteminizden en iyi şekilde yararlanmanızı sağlamak için ekibimizin sizinle nasıl ortaklık kuracağını öğrenin.
İster IWMS yazılımında yeni olun, ister tesisinizi nasıl optimize edeceğiniz konusunda uzman tavsiyesine ihtiyacınız olsun, destek ekibimiz her zaman hazırdır. Size sadece yazılımımızı nasıl kullanacağınızı göstermiyoruz. Deneyimlerimizi OfisPlan aracılığıyla iş yerinizden en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olmak için kullanıyoruz.
Her Ofisplan satın alımında 30 günlük para iade garantisi sunuyoruz. Ofisplan kullanan kişiler Ofisplan'la çalışıyor. Misyonumuz, her müşterinin birden fazla destek seviyesine sahip olmasını sağlamaktır, böylece ihtiyaçlarınızın hiçbiri unutulmamalıdır. Destek soruları olan mevcut müşteriler için lütfen destek hattımızla iletişime geçin.

Destek Merkezi 
Geçerli bir hizmet sözleşmesi ile Destek Merkezimizden çeşitli kaynaklara erişin. En yeni Ofisplan yazılım sürümünde çözülmüş bir sorun mu yaşıyorsunuz? Tüm süreç boyunca tam destekle yeni sürümü kolayca edinin. Otomatik güncellemeler ve profesyonel bir teknik destek ekibi sunuyoruz. Sunduklarımız hakkında daha fazla bilgi edinmek için web sitemizi keşfedin.

Kurulumu ve Öğrenmesi Kolay
Ofisplan'ın kurulumu ve kurulumu kolaydır. Sitemizdeki her adım özetlenmiştir ve teknik desteğimiz size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır. Ofisplan hakkında tereddüt ediyorsanız, ürünümüzü ücretsiz olarak denemeniz için 30 gün vereceğiz. 30 günden sonra ücretsiz olarak kullanmayı bırakabilir veya ödemeye başlayabilir ve sorunsuz bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz. Bir ay sonra Ofisplan'ın şirketiniz için uygun olup olmadığından emin olacaksınız. Herhangi bir sorunuz varsa, süreç boyunca size memnuniyetle rehberlik edeceğiz. Tüm destek teknisyenleri platformumuzun her alanında deneyimlidir ve kurulum, temel yapılandırma veya programlama sorunlarının yanı sıra operasyonel ve prosedürel sorunlarınız için önerilen çözümlerde size yardımcı olabilir.
Yazılımımız masrafları azaltır, verimliliği artırır ve işinizi doğru şekilde yönetmenize yardımcı olur. Ofisplan'ı birincil kaynak olarak kullandığınızda, bilgilerinizi kullanma, değişimi tahmin etme ve oluşturma ve birlikte çalışma şeklinizi büyük ölçüde geliştireceksiniz. Ofisplan'ı ne kadar süredir kullanıyor olursanız olun, başarılı olmanız için size avantaj sağlamak için müşteri destek hizmetleri sunuyoruz.

Mobirise

Çevrimiçi veya Kişiselleştirilmiş Eğitim Seçin
Ofisplan yazılımı, yazılımımızın her satın alınmasıyla birlikte gelir. Kendiniz ve personeliniz için kişiselleştirilmiş eğitim almayı seçin veya kullanım kılavuzlarını ve eğitim kılavuzlarını kullanın. Tahmin çalışmasını gerçekleştirdik ve Ofisplan'ı kullanıcı dostu hale getirdik. Bir uygulamadan diğerine geçmek zorunda kalmamanız için yazılım entegrasyon hizmeti sunuyoruz. Gayrimenkul ve varlıklarınızdan en iyi şekilde yararlanmak için modern bir yazılım sistemi oluşturmanıza yardımcı oluyoruz. Bu, büyük veya küçük şirketlerin rezervasyon yazılımları aracılığıyla çalışma alanlarından faydalanmalarını sağlar. Verimliliği artırın, kaynakları en üst düzeye çıkarın, esneklik sağlayın ve genel maliyetleri azaltın.

Çabuk öğren
Ofisplan nasıl kullanıldığını öğrenmek kolaydır. Her egzersiz seansı kişisel ihtiyaçlarınıza ve deneyim seviyenize göre düzenlenir. Ofisplan öğrenme eğrisini azaltan sezgisel arayüzlere sahiptir. Mevcut sisteminiz ve yazılımımızla ilgili endişelerinizi ve sorularınızı öğrenerek başlıyoruz. Sonra en çok yardıma ihtiyaç duyduğunuz alanlara odaklanıyoruz. Çoğu eğitim oturumu aşağıdaki unsurlardan oluşur.

Yerinde Eğitim Alın
Ofisplan ayrıca yerinde eğitim seçeneği ile geliyor. Ofisplan eğitmeniniz, sorun giderme, alt yöneticiler oluşturma ve ek kurulumlar ayarlama konularında temel yöneticilerinizi eğiterek başlar.

Her Ofisplan Eğitim İçeriği
Yazılımımızın genel yapısını açıklama
Ofisplan'ı mevcut sisteminiz ve veritabanınızla entegre etme
Sorularınızı yanıtlama ve kişisel yazılım endişelerinizi inceleme

Ofisplan Eğitiminin Büyük Faydaları
Sürükle ve bırak öğrenme yönetim sistemi ile kullanımı kolaydır
Birden fazla kullanıcının soru sormasına ve yanıt almasına izin veren çok kullanıcılı bir uygulamaya sahiptir.
yardımcı olur.

OfisPlan ürün broşürümüzü indirin

info@isimsoftware.com © Copyright 2023 Ofisplan Freelance olarak geliştirilmektedir.
Faturalandırma: IsimSoftware Tüm hakları saklıdır.
Hakkında Lisans Sözleşmesi Gizlilik Politikası

Mobirise free creator - More here