Çalışma şeklinizi değiştirin.

İşyerinizdeki koronavirüsü (COVID-19) yönetin 

Mobirise

İşyerinizdeki koronavirüsü (COVID-19) yönetin
Son koronavirüs (COVID-19) salgını gibi zorlu zamanlarda Ofisplan, firmaların işgüclerinin işyerinde güvenli ve etkili bir şekilde çalışmasını sağlamak için hızla uyum sağlamasına izin verdi. Hızla uzaktan çalışma protokolleri, sosyal uzaklaşma önlemleri ve temas izleme sağlayabiliriz.

Ofise dönüşün yönetimi.

Covid-19, çalışma şeklimizi sonsuza dek değiştirdi. Çalışanların işyerleriyle nasıl etkileşimde bulundukları ve çalışanları güvenli bir şekilde ofise geri döndürmek için yeni çalışma yöntemleri gereklidir. Ofisplan yazılımı, çalışanların masaları planlamalarına, meslektaşları bulmalarına ve çalışma ortamlarındaki değişiklikler hakkında bilgi sahibi olmalarına olanak sağlayan kullanımı kolay bir çözüm sunar.
COVID-19 tehdidi azaldığında, ortaya çıkan iş dünyası çok farklı olacaktır. Bu "yeni normal", iş gücümüzün çalışma şeklimize daha esnek bir yaklaşım ve gayrimenkul ihtiyaçlarında bir azalma beklediğini görecek. İşgücünün büyük bölümleri işe gidip gelme sürelerini azaltmak ve daha esnek çalışmak isteyecektir. Ofis, müşterileri ile işbirliği ve buluşma yeri haline gelecektir.

Yeni normale geçiş

Mobirise

Uzaktan çalışma

Uzaktan çalışma: Ofise kimin ne zaman gelmesi gerektiğini doğru bir şekilde planlayın ve yönetin. Meslektaşlarınızı uyarmak için evden çalıştığınızı işaretleyin.

Mobirise

Sosyal mesafe

Sosyal mesafe: hızlı ve kolay bir şekilde sosyal mesafe prosedürlerini uygulayın ve masaların bireysel personel ve tüm iş gücünüz için riski önemli ölçüde azaltarak uygun şekilde aralıklarla yerleştirilmesini sağlayın.

Mobirise

Temas takibi

Temas takibi: Her bir masanın kim olduğunu ve bir personelin hastalanması durumunda tüm iş gücünüzü ne zaman koruyabileceğinizi öğrenin.

Mobirise

Çalışma alanını yoğunluk azaltın

Sosyal mesafeyi etkinleştir
enfeksiyon riskini azaltmak için gereklidir.
Sosyal mesafe gereksinimlerini karşılamak için masaların ve çalışma alanlarının yoğunluğunu yaygınlaştırın.

Kullanılabilir masa sayısını ve toplantı odalarının kapasitesini azaltarak mevcut çalışma alanınızı etkili bir sosyal mesafeye kolayca ayarlayın.

Mobirise

Kontrol alanı ve
kapasite

Gün sayısını sınırla
çalışanlar ofiste çalışabilir.
Masa rezervasyonu kapasitesini azaltarak ofise gelen çalışan sayısını sınırlayın.

Bir çalışanın ofiste masa rezervasyonu yapabileceği gün sayısını kısıtlayarak, her çalışma alanını güvenle kullanabilen ve kullanılabilir alanı azaltan maksimum kişi sayısını sınırlayın.

Mobirise

Etkili çalışma alanı
sanitasyon

Enfeksiyondan korunmak için masaları kullandıktan sonra sterilizasyon programlayın.
Çalışanların sağlığını ve güvenliğini desteklemek için masalar kullanıldıktan sonra sterilizasyon planlayın.

Olası bir enfeksiyon yayılmasını önlemek için çalışma alanlarının kullanımlar arasında temiz tutulmasını sağlamak ve dezenfeksiyon işlemleri gerçekleşinceye kadar boşlukların kullanılmasını önlemek esastır.

Mobirise

Ofis temas
izleme

Çalışma alanı kullanımını
kişi raporlamasını etkinleştir.
Etkili kişi izlemeyi etkinleştirmek için çalışma alanı kullanımını kaydedin ve kapsamlı bir denetim izi oluşturun.

Hangi çalışanların temasa geçtiğini ve nerede çalıştıklarını izleyerek enfeksiyonu potansiyel olarak yayabilecek herkese hızlı tepki verin, böylece uygun izolasyon ve sanitasyon önlemleri çıkarılabilir.

Ofise geri dönelim.

Ofise geri dönmek her kuruluş için bir zorluk olacaktır, ancak işletmeler ve çalışanlar için teknoloji odaklı bir çözümün faydaları düşündüğünüzden daha geniş kapsamlıdır:

Yeni normale geçiş

Önümüzdeki aylarda ve yıllarda ofisler, iş gücünün büyük bölümleri ofis varlığını azaltan daha esnek modellere geçerek müşterileri ile işbirliği ve buluşma yerleri haline gelecektir. Ofislerin aynı sayıda çalışan için daha az masa sağladığı bu “yeni normal” e nasıl ulaşacağınız, önünüzdeki en büyük zorluktur. 

Yeni normale dönelim. 

Çalışanları ofise geri getirmek, sosyal olarak mesafe sağlamak ve kendilerini güvende tutmak için devam eden hükümet yönergelerini takip edebilmeleri için dikkatli bir yönetim gerektirir. İşgücünün büyük bir kısmı işe gidip gelme sürelerini azaltmak ve daha esnek çalışmak isteyen yeni normal ofis, müşterileri ile işbirliği ve buluşma yeri haline gelecek, böylece masaların, çalışma alanlarının ve sterilizasyonun nasıl denetlendiği önemli ölçüde değişecektir.

Ofisplan nasıl yardımcı olabilir?

Ofisplan, çalışma alanı planlamasında ön plandadır ve müşteriler için çalışma alanı yönetimi çözümleri uygulamıştır. Müşterilerimizin mevcut zorluklara yanıt vermesine ve yeni normali yönetmesine yardımcı olmak için benzersiz bir konumdayız. 

Çözülen temel zorluklar 

Çalışma alanı rezervasyon çözümümüz, çalışanların riske maruz kalmamasını sağlamak için alan ve kapasiteyi kontrol ederek işyerinde sosyal mesafeli çalışma sağlar.

Mobirise

İşe dönüş süreciniz boyunca size sağlayabileceğimiz destek, kapsamlı yazılım teklifimizin çok ötesine geçmektedir. İlk adım, danışmanlık hesapları ekibimizle çalışmak ve zorluklarınızı en iyi şekilde çözecek çözüme karar vermektir. Daha sonra özel uzman ekibimiz, yolun her adımında size yardımcı olmak ve işiniz için mantıklı bir Covid-19 sonrası ofis ortamına doğru yolculuğunuzu desteklemek için burada.

info@isimsoftware.com © Copyright 2023 Ofisplan Freelance olarak geliştirilmektedir.
Faturalandırma: IsimSoftware Tüm hakları saklıdır.
Hakkında Lisans Sözleşmesi Gizlilik Politikası

Designed with Mobirise