Ofisplan Özel Programlama

Mobirise

Olağanüstü müşteri hizmetleri
Ofisplan başarınıza adanmıştır. Profesyonel Hizmetler ve Müşteri Destek ekiplerimiz, uygulama, eğitim, güncelleme uyarıları veya sürekli yardım konularında düzenli olarak yardım almaya hazırdır.
Sağladıklarımız:
Normal ve uzatılmış çalışma saatlerinde canlı destek
İsteğe bağlı kılavuzlar, kurulum ipuçları ve talimatlar
Çevrimiçi destek portalımızdan en son yazılımların yıllık güncellemeleri
Profesyonel Hizmetlerimiz aracılığıyla değer ve hazır optimizasyon
özel müşteri rehberliği ve desteği için iletişime geçin.

  • Özelleştirmeye Genel Bakış: Ofisplan tamamen özelleştirilebilir, böylece ihtiyaçlarınıza mükemmel şekilde uyar. Özelleştirme hizmetleri sunmayan diğer sağlayıcıların aksine; özelleştirmeniz, verimliliğinizi artırmak için Ofisplan'da zaten yerleşiktir. Küçük işletmelerden Fortune 500 şirketlerine, kuruluşların kilit güçlerine odaklanmalarına yardımcı oluyoruz.
  • Özelleştirilmiş Yazılımımız hakkında bilgi edinin: Ofisplan yazılımınızı özelleştirmek birçok güçlü yönümüzden biridir. Otelcilik ve planlama ihtiyaçlarınızı karşılamak için özel olarak tasarlanmış bir yazılım çözümü tasarlayabilir ve uygulayabiliriz. Konferans salonları, çalışma alanları, masalar, park alanları, ekipman için ofis otel yazılımı tasarlıyoruz. Bu, esnek ve verimli iş uygulamaları oluşturmanıza yardımcı olur. Çok çeşitli işletmeler için yazılım oluşturma konusunda deneyime sahibiz. Mevcut sürecinizi değerlendirebilir, ihtiyaçlarınızı tanımlamanıza yardımcı olabilir ve ardından yazılımınızı özelleştirebiliriz.
  • Yazılımı Nasıl Özelleştiriyoruz: Özel paketinizi yazmak için katmanlı bir yaklaşım kullanıyoruz. Temel bir tasarımdan başlayarak, ihtiyaçlarınıza göre özellik katmanları ekliyoruz. Özel yazılım dinamik bir yapıya sahiptir. Sistemin çekirdeği oluşturulduktan ve kullanmaya başladığınızda, tasarım otomatik sisteminizin yeteneklerine uyum sağlar. Bu nedenle temel bir sistemle başlamak ve katmanlı bir yaklaşım eklemek önemlidir. Bu yöntemi kullanarak, tamamen özel bir paket yazma maliyeti olmadan sisteminizin tasarımını değiştirmenize yardımcı oluruz. Maliyet, özelliklerin sayısına ve seçtiğiniz tasarımın ne kadar karmaşık olduğuna bağlıdır. Ancak hedefimiz, değişiklikleri başlangıç ​​bütçeniz dahilinde kalmanıza ve yatırımınızı en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olacak düzeyde tutmaktır.
  • Kendi Özelliklerinizi Tasarlayın: Kendi alanlarınızı adlandırın! Bu alanlar, raporları çeşitli ölçütlere göre sıralamanıza, aramanıza ve yazdırmanıza olanak tanır. Rekabetçi randevu planlama yazılım programlarının çoğu bu esnekliği bile sağlamaz. İhtiyacınız olan bir özellik veya işlev görmüyorsanız, bize bildirin. Geliştirme ekibimiz özel ihtiyaçlarınıza göre düzenlemekten memnuniyet duyacaktır. Pratik olarak herhangi bir program veya cihazla veri entegrasyonuna izin veren esnek bir dışa aktarma seçeneği sunuyoruz.
  • Sistemimizi Kurun: BT kaynaklarınız ince uzatılmışsa veya yalnızca kurulum uzmanlarımızın süreci ele almasını tercih ediyorsanız, tüm yazılım modüllerinin ilk kurulumunu gerçekleştirir ve her bir bileşeni uygun işlevsellik açısından test ederiz.
  • Verilerinizi Dönüştürün: Dönüşüm uzmanlarımız, eski sistemlerinizdeki verileri analiz eder ve bilgileri taşımak veya dönüştürmek için bir plan önerir. Daha sonra bu çözümü tasarlıyoruz ve operasyonunuz için çok az kesinti veya hiç kesinti olmadan yürütüyoruz. Veri dönüştürme maliyetiyle ilgili bir fiyat teklifi almak isterseniz, lütfen bir hesap yöneticisiyle iletişime geçin ve doğru bir tahmin formüle edebilmemiz için verilerinizin bir örneğini sunmaya hazır olun.
  • Sisteminizin Yapılandırılmasını ve Tasarlanmasını Sağlayın: İyi düşünülmüş, doğru şekilde tanımlanmış “temel veriler” (odalar, durumlar, otelcilik süreci şablonları, etkinlik planlama ve çalışma alanı, vb.) Verimli ve etkin bir şekilde çalışmanın anahtarıdır. Danışmanlarımız Ofisplan veritabanınızı kullanım için önceden yapılandırabilir ve hatta istenirse ilk veri girişine yardımcı olabilir.
  • Yazılımımızı Tam Olarak Uygulayın: Profesyonel Hizmetler her yazılım uygulaması için net adımlar sağlar. İhtiyaçlarınızı öğrenerek başlıyoruz ve yeni sistemdeki “canlı yayına geçme” ile bitiyoruz. Maksimum verimlilik için müteakip bir inceleme ve ince ayar sunuyoruz. İster bir binada küçük bir kullanıcı grubu için ister küresel olarak dağıtılan binlerce kullanıcı için Ofisplan Yazılımını satın almış olun, adımlar - kapsamı ve süresi değişse de aynıdır.
  • Ek Profesyonel Hizmetler Alın: Profesyonel Hizmetler ekibimiz, adımların herhangi birinde veya tümünde girdi ve uzmanlık sağlayarak tasarım ve uygulama sürecinde size rehberlik edebilir. Deneyimli ve iyi eğitimli danışmanlarımız - çoğu tesis planlama, etkinlik yönetimi ve toplantı hizmetlerinde geçmişe sahip - Ofisplan Yazılımına yaptığınız yatırımın getirisini en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olmak için istekli.
  • Ofisplan çevrimiçi zamanlayıcı ile yerleşik özelleştirme! : Verimliliği artırmanıza, maliyet tasarrufunu en üst düzeye çıkarmanıza ve alan kullanımını geliştirmenize yardımcı olan yenilikçi, özelleştirmesi kolay bir yazılım sunuyoruz. Randevu planlama yazılımımızın alanlarını ihtiyaçlarınıza göre ayırın. BT ekibiniz veya kurulum uzmanlarımız tarafından kurulmasını sağlayın. Yazılımı zaman zaman yapılandırın veya danışmanlarımızın sizin için yapmasına izin verin. Kuruluşunuzda randevu rezervasyon yazılımını uygulamak için profesyonel hizmetlerimizi alın.

info@isimsoftware.com © Copyright 2023 Ofisplan Freelance olarak geliştirilmektedir.
Faturalandırma: IsimSoftware Tüm hakları saklıdır.
Hakkında Lisans Sözleşmesi Gizlilik Politikası

Mobirise website software - See here