OfisPlan Özellikler

Ofisplan Raporlama ve Analitik

Mobirise
Mobirise

Raporlama & Analitik

Daha akıllı kararlar verin. Sezgisel raporlar ve gerçek zamanlı verilerle tesis yönetimi kararlarınızı alın. Analitik ve operasyonel raporlar akıllı, bilinçli kararlar almanıza ve iş yerinizi zamanla iyileştirmenize yardımcı olur. Yöneticiler, OfisPlan iOS veya Android uygulamasıyla, ihtiyaç duyduğu anda gerçek zamanlı raporlara ve analitiklere erişebilir.

Alan kullanım raporları, tesisinizin nasıl kullanıldığı konusunda değerli bilgiler sağlar. Operasyonel raporlar, tesis yönetimi süreçlerini kolaylaştırır ve veri kirliliğinin oluşmasını engeller.

Doğru ve güncel varlık raporlar üretebilir ve istenen raporları ekleyebilirsiniz.
Özel raporlama yetenekleri, en zorlu gereksinimlerinizin üstesinden gelmenize yardımcı olur.

Mobirise

Etkinlik Günlüğü (Activity Log)

✓ Personel ekleme, transfer isteği vb. Olayları kaydeder.

✓ 50'den fazla farklı etkinlik (log) etkinleştirilebilir.

✓ Etkinlik günlüğünden yönetici raporları oluşturabilirsiniz.

Mobirise

PDF Dışa Aktarma

Ofis planlarınızı yüksek kalitede PDF'ye veya kolay dağıtım için yüksek çözünürlüklü jpg biçimine aktarabilirsiniz. Dışa aktarılan bu yerleşim planları, web sitenize küçük resimler, ofis planı görüntüleri olarak kolayca eklenebilir veya personellere epostayla gönderilebilir.

Ofis planı içerisinde yer alan ekipmanlar içerisinden dışa aktarmak için yazıcılar gibi belirli bir katmanı seçebilirsiniz.

İntranet içerisine gömülü bir şekilde entegre edebilirsiniz.Ofisplan Çalışan ve Mekan Haritasını şirketiniz veya kuruluşunuz İntranet, SharePoint veya diğer CMS'lere sorunsuz bir şekilde yerleştirir.

Mobirise

Personelleri ve Varlıkları Bulun

Ofis içerisinde birini bulmanız gerekiyorsa, OfisPlan bunu size hemen sağlayabilir. Sistemdeki her personel özellikleri ile birlikte aranabilir ve şirket ofis planınızdaki yeri bulunabilir. Hızlı arama ayrıca masaları, varlıkları ve rezervasyonları kolayca bulmanızı sağlar.

Şirketinizin web sitesine iframe içine OfisPlan projesi ekleyebilirsiniz. Böylece personelleriniz, bayileriniz, şubeleriniz ya da müşterileriniz gibi şirketiniz hakkında vermek istediğiniz referans bilgilerden istediğinizi otomatik olarak görülebilmesini sağlayabilirsiniz.

Mevcut masaları hızlıca bulur ve yönetir. Bir binanın ya da katın içinde tahsis edilmiş personeli olmayan tüm masaları bulur. Masaları, yarı zamanlı ya da ziyaret gelen geçici personel ile paylaşmayı kolaylaştırır. Personel uygunluğunu görür - ofiste, ofiste değil, uzaktan çalışan, yarı zamanlı ofiste.

Esnek çalışma düzenlemeleri ve popülerliğin artmasıyla yarı zamanlı çalışma uygulamaları artacaktır. OfisPlan meslektaşlarınızın ne zaman müsait olduğunu bilmenize ve uygun olmayan meslektaşlarınızla iletişim kurmaya çalışırken zaman kaybetmekten vazgeçmenize yardımcı olur. Şu anda gerçek kullanılabilirliği görün - ofiste, ofiste dışında, evde veya izinli olarak çalışırken, personelin hangi günlerde çalıştığını belirleyin. İnsanların izinlerinden ne zaman döneceğini kontrol edin.

info@isimsoftware.com © Copyright 2023 Ofisplan Freelance olarak geliştirilmektedir.
Faturalandırma: IsimSoftware Tüm hakları saklıdır.
Hakkında Lisans Sözleşmesi Gizlilik Politikası

Page was designed with Mobirise website themes