OfisPlan Özellikler

Ofisplan Haritalar

Mobirise
Mobirise

Haritalar

OfisPlan, dünya üzerindeki uzak varlıkları ve personelleri yönetmek için güçlü bir Google Harita entegrasyonu sunuyor. Farklı lokasyondaki ofislerdeki personelleri ve varlıkları, tam olarak etkileşimli dünya haritası üzerinde hiyerarşik olarak görüntüleyebilirsiniz.

Müşterilerinizi, bayilerinizi, şubelerinizi, ortaklarınızı ve personellerinizi harita üzerinde yönetebilirsiniz. İstediğiniz tüm bilgi alanlarını kategorize edilmiş alanlar olarak ekleyebilirsiniz.

Özelleştirilebilir konum ağacı, tek katlı küçük kuruluşlara, birden fazla şehirde ofisleri olan daha büyük kuruluşlara, ülkeler arasında birden fazla tesisi bulunan çok uluslu kişilere kadar uygundur. Ülke, bölge, şehir ve alana göre ofis alanı eşleştirir, işletme türlerine göre konum türlerini özelleştirir.

Mobirise

Ofis Haritası

Etkileşimli bir ofis kat planında çalışanların çevrelerinde kimin ve ne olduğunu görmesine yardımcı olmak için çalışma alanlarını haritalandırın.

Çalışma ortamınızı anlamak, ister işe ilk gününüz olsun, ister bininci olsun, güvenli ve üretken bir iş üretmenin temelidir. Ofis haritalama, etkileşimli bir ofis kat planında etrafınızdakileri ve etraflarını görselleştirmenize yardımcı olur.
Ofisplan, kurum rehberinin ve tesis haritasının buluştuğu noktada, tüm ekibin kullanımına açık bir insan ve kaynaklardan oluşan etkileşimli bir mekan/ofis planı oluşturur.

İhtiyacınız olan her şeyi aramak için herhangi bir kanala yazın / bulun
Arama sonuçlarını doğrudan, OfisPlan'da görmek için tıklayın. 
Birisinin müsait olup olmadığını görün ve OfisPlan içinden doğrudan bir iletişim ve etkileşim başlatın.

Mobirise

Harita Ayarları

Harita ayarları, Proje Ayarları aracılığıyla global olarak değil, harita başına ayarlanabilir. Harita ayarlarını düzenlemek için, sadece Haritayı seçin ve ardından Kenar menüsünün üst kısmındaki "dişli" simgesini seçiniz.

info@isimsoftware.com © Copyright 2023 Ofisplan Freelance olarak geliştirilmektedir.
Faturalandırma: IsimSoftware Tüm hakları saklıdır.
Hakkında Lisans Sözleşmesi Gizlilik Politikası

Built with Mobirise website maker