OfisPlan Özellikler

Ofisplan Arama

Mobirise
Mobirise

Personelleri ve Varlıkları Bulun

Ofis içerisinde birini bulmanız gerekiyorsa, OfisPlan bunu size hemen sağlayabilir. Sistemdeki her personel özellikleri ile birlikte aranabilir ve şirket ofis planınızdaki yeri bulunabilir. Hızlı arama ayrıca masaları, varlıkları ve rezervasyonları kolayca bulmanızı sağlar.

Şirketinizin web sitesine iframe içine OfisPlan projesi ekleyebilirsiniz. Böylece personelleriniz, bayileriniz, şubeleriniz ya da müşterileriniz gibi şirketiniz hakkında vermek istediğiniz referans bilgilerden istediğinizi otomatik olarak görülebilmesini sağlayabilirsiniz.

Mevcut masaları hızlıca bulur ve yönetir. Bir binanın ya da katın içinde tahsis edilmiş personeli olmayan tüm masaları bulur. Masaları, yarı zamanlı ya da ziyaret gelen geçici personel ile paylaşmayı kolaylaştırır. Personel uygunluğunu görür - ofiste, ofiste değil, uzaktan çalışan, yarı zamanlı ofiste.

Esnek çalışma düzenlemeleri ve popülerliğin artmasıyla yarı zamanlı çalışma uygulamaları artacaktır. OfisPlan meslektaşlarınızın ne zaman müsait olduğunu bilmenize ve uygun olmayan meslektaşlarınızla iletişim kurmaya çalışırken zaman kaybetmekten vazgeçmenize yardımcı olur. Şu anda gerçek kullanılabilirliği görün - ofiste, ofiste dışında, evde veya izinli olarak çalışırken, personelin hangi günlerde çalıştığını belirleyin. İnsanların izinlerinden ne zaman döneceğini kontrol edin.

Mobirise

Organizasyonu Keşfet

Kuruluşunuzun hem fiziksel hem de hiyerarşik olarak nasıl yapılandırıldığını görselleştirin.
Kuruluşun departman yapısına göz atın. Kim ve hangi departmanlar için çalıştığını görün. Personelin nerede oturduğunu, çalıştıkları günleri ve şu anda müsait olup olmadıklarını bulun. Detay plan zengin görsel rehberiyle Ofisplan, “Bu kattaki ilk yardım görevlisi kimdir?” Gibi soruları cevaplamayı hiç olmadığı kadar kolaylaştırıyor. Metin arama yapabilirsiniz.

Hızla belirli becerilere veya özniteliklere sahip personeli bulun. Personeli beceri ve niteliklere göre sıralayın.

Mobirise

Herşeyi Bul

Güçlü hızlı arama işlevi, personellerin, kullanılabilir masaların, rezerve masaların, yazıcıların, varlıkların vb. hızlı bir şekilde bulunmasını sağlar. Eşleşmeler, ünvan, görev, bölüm vb. alan değerlerinin yanı sıra isme göre de yapılmaktadır.

Uygun bir masa veya toplantı odası bulmak için virgülle ayrılmış kriterler girebilirsiniz. Örneğin: 'od, pencere, oturmayeri> 4' 4'ten fazla oturma yeri ve pencereye sahip tüm toplantı odalarını bulacaktır.

Gerçek zamanlı verilerle daha akıllı kararlar almanızı sağlar. Kolay okunabilen raporlar ve gösterge panoları ve etki arama işlerinizi çözer. Alan, masa ve kaynakların nasıl kullanıldığını tam olarak görmenizi ve sorgulamanızı sağlar.

Her yerdeki kişileri,varlıkları ve kaynakları bulmanızı sağlar. Çalışanlarınızın diğer çalışanları,varlıkları ve kaynakları bulup rezervasyon yapmasını, taleplerini göndermesini ve çok daha fazlasını kolaylaştırır. 

Mobirise

Çalışanları ve İş Yerinizi Keşfedin

Çalışanların becerileri, nerede oturduğu ve hangi gün çalıştıkları içeren ayrıntılı personel profilleri oluşturmanızı sağlayarak, personellerinizi keşfetmenizi sağlar. 

Uygun zamanda, yeterli donanıma sahip, optimal sayıdaki personele ihtiyaç duyulan yer ve zamanda sahip olabilmek için, mekan,bölüm, beceriler, rol, meslek ve benzeri kriterler üzerinden arama yapmanızı sağlar.
 
Çalışma günlerini tanımlar ve şu anda kimlerin müsait olduğunu gösterir. 
Şirket içi Active Directory ile tam entegrasyon sağlar.
Personelin etrafında kimin ve ne olduğunu görmesine yardımcı olmak için
fiziksel konumlara, binalara ve mekanlara göz atabilirsiniz. 

Her seviye için etkileşimli kat planlarını gösterir.Yönetim kurulu odasından su soğutucusuna kadar ilgilendiğiniz tüm ayrıntıları gösterir.

Çalışanlar OfisPlan iOS veya Android uygulamasını kullanarak taleplerinin ilerlemesini masaüstü, mobil tarayıcı veya iPhone üzerinden hızlı bir şekilde gönderebilir ve izleyebilir.

OfisPlan, çalışma alanınızın etkileşimli haritalarını her cihaza yerleştirir ve çalışanlarınızın ihtiyaç duyduğu her türlü kişiye hızlı bir şekilde erişmelerini kolaylaştırır. Bunu bir kez deneyimledikten sonra, onsuz nasıl yönettiğinizi merak edeceksiniz.

info@isimsoftware.com © Copyright 2023 Ofisplan Freelance olarak geliştirilmektedir.
Faturalandırma: IsimSoftware Tüm hakları saklıdır.
Hakkında Lisans Sözleşmesi Gizlilik Politikası

Make a free website with Mobirise