Ofisplan Genel Bakış

Oda Rezervasyonu

Mobirise

İhtiyacınız olan toplantı odalarını herhangi bir cihazdan kolayca bulun ve ayırtın.
OfisPlan ile Oda Rezervasyonu, nihai işyeri deneyim aracı olan OfisPlan ile sorunsuz bir şekilde bütünleşir. Kat planınızla ihtiyaçlarınız için doğru odayı kolayca bulun.

Mobirise

Masa & Oda Rezervasyonu

Tüm masalarınızın ve toplantı odalarınızın rezervasyon yönetimini ve  planlamasını yapmak için OfisPlan'ı kullanabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza uygun bir odayı kolayca bulur ve sizin için ayırtır.Ofisplan, herhangi bir cihazı kullanarak doğru özellikleri kullanarak doğru odayı bulmanıza yardımcı olur.

Kalıcı masaya atanmamış personeller için, gerektiğinde kolayca uygun bir masa rezervasyonu yapılabilir. Masalar bir saat, bir gün veya başka bir süre için rezerve edilebilir.

Rezervasyon formu ve toplantı odası rezervasyon formu, yöneticilerin 'ikram gerekli', "katılım # ',' toplantı açıklaması 'vb. alanlar ekleyebilmesi için tamamen özelleştirilebilir.

Masa paylaşımınlarını herkesi dahil etmeyi ve bir plan dahilinde yönetmeyi sağlar. Ücretsiz adreslemeden, ortak masa (hotdesking) ve otellemeye (hoteling) kadar modern yöntemlerle, işyerinizde paylaşılan masaları sunma biçimini düzenler. Kullanım alanlarını en üst düzeye çıkarır ve insanları mutlu eder. Çalışanlarınızın, herhangi bir cihaz veya kanaldan istek göndermesini ve izlemesini sağlar. İstekleri tek merkezden ve düzenli bir şekilde kontrol panelinden yönetilmesini sağlar.

Mobirise

Masa Rezervasyonu

OfisPlan, ortak çalışmayı (coworking) ve paylaşılan masaları (Hotdesking) kolayca yönetmek için tasarlandı. Personeller takvimde rezervasyon tarihlerini ve ardından şirket ofis planındaki çalışma alanlarını seçebilirler. Yaklaşan rezervasyonlar 'Rezervasyonlarım' ekranında görüntülenir.

Çakışan rezervasyonlar elimine edilir, yöneticiler tam olarak hangi masaların kullanımda olduğunu bilir ve çalışma alanı kullanımı optimize edilir ve bu da tesis maliyetlerini azaltır.


Takvim entegrasyonu, masa ve oda kullanılabilirliğini, programlar,  oda ve masa rezervasyonunu hızlı bir şekilde görselleştirmenize olanak sağlar.
Çalışanlarınızın yeni bir masaya taşınması veya bir bakım sorununu bildirmesi gerektiğinde, talepte bulunabilirler. Herhangi bir kanalda veya OfisPlan ile bir tesis isteği gönderir. Bir isteğin ilerlemesi yöneticiler için yeni istek bildirimleri ile izlenir

Esnek bir çalışma alanı oluşturun. Size ve ekibinize uygun bir masa rezervasyonu programı uygulamak için ihtiyacınız olan araçları edinin. ortak çalışmayı (coworking) ve paylaşılan masaları (Hotdesking),  bağımsız adreslemeye ile OfisPlan, iş yerinize ve çalışanlarınıza uygun bir masa paylaşım stratejisi oluşturmanıza yardımcı olabilir.

Herhangi bir cihazı kullanarak masaları rezerve edebilirsiniz. İster bir lokanta, ister bir gösteri/ düğün salonu olsun. Kimin kim ile nerede oturacağını yönetebilirsiniz. OfisPlan iOS veya Android App ile mobil, tablet, masaüstü, dokunmatik kiosk ile uyumlu çalışır. Rezervasyon yapılabilir masaları istenilen şekilde ayarlayabilirsiniz. Kabul etme oranlarını ölçün ve oturma eğilimlerini gerçek zamanlı raporlarla izleyin.

Mobirise

Oda Rezervasyonu

Oda rezervasyonları kolaylaştırın. İstediğiniz cihazda, doğru zamanda, doğru özelliklere sahip doğru odayı bulun.

OfisPlan ile Oda Rezervasyonu, en üst düzey işyeri deneyimi aracı olan OfisPlan ile sorunsuz bir şekilde bütünleşir. İhtiyaçlarınız için doğru odayı mekan planlarınız içerisinde cep telefonu, dokunmatik ekran kiosk veya oda ekranları, bilgisayar ile kolayca bulun ve anında ayırtın.

Konferans telefonu ve projektörü olan bir odaya mı ihtiyacınız var? Rezervasyon yaptırmadan önce her odada bulunan özellikleri görün. Müsait odaları doğrudan OfisPlan'da bulun ve rezervasyon yaptırın.
Ofisplan toplantı odası bulucunuz olarak hareket edebilir:
"Her bir ofis kat planındaki toplantı odası mekanlarının profillemesi";
Toplantı odası profillerinin herhangi bir kriter tarafından aranabilir hale getirilmesi";
"Toplantı odası profillerini rezervasyon sistemlerine bağlamak";  
"Katılımcıların toplantı konumuna gitmelerine yardımcı olmak için toplantı bildirimlerine eklenebilecek bütünleşik harita bağlantıları sağlamak" mümkündür.


Bir toplantı veya etkinlik düzenlemek yeterince zor olabilir, ancak insanları etkinliğe getirmek bazen aynı derecede zor olabilir. Toplu e-postalar göndermek yerine birçok kuruluş ve şirket, personele kolayca ulaşmak için çevrimiçi takvimlere yöneliyor. Çevrimiçi takvimler, etkinlik planlayıcılarının bir etkinliği planlamak için en uygun zamanı belirlemelerine olanak tanır. Ofisplan, zamanlama ve rezervasyonları kolaylaştırmak için MS Exchange ve Outlook ile entegre olur. Entegrasyon işlemi basittir ve sadece birkaç dakika sürer. Daha fazla bilgi için Destek ekibimize başvurun.

info@isimsoftware.com © Copyright 2023 Ofisplan Freelance olarak geliştirilmektedir.
Faturalandırma: IsimSoftware Tüm hakları saklıdır.
Hakkında Lisans Sözleşmesi Gizlilik Politikası

Site was designed with Mobirise