Ofisplan Hedef Gruplar

Mobirise

Ofisplan, tüm personelin işlerini yapmak için ihtiyaç duydukları kişileri ve varlıkları bulmasına yardımcı olur. CXO'lar, ofis yöneticileri ve tesis yöneticileri, ofis konumlarının etkileşimli bir haritasında insanlar, yerler ve varlıklar hakkındaki bilgileri görsel olarak bir araya getirerek alan ve kaynakları daha etkin bir şekilde yönetebilir.

Sektörler

İşletme

Saha servis temsilcileri, destek hizmetleri profesyonelleri ve ticari gayrimenkul yöneticileri faydalanabilir .
Ofisplan yazılımı kaynakları ve alan planlamasını daha iyi yönetmenize yardımcı olur. Ofisplan, üretkenliği artırmak, maliyetler azaltmak ve verimliliği artırmak için iş gereksinimlerinizi karşılayan çözümler sunar . Ofisplan yazılımı esnek planlama arasında mükemmel dengeyi sunar ve maliyet verimliliği sağlar. 

Mobirise

Kurumsal

Ofisplan, çalışanlarınızın çalışmasını sağlayan aerodinamik ve kullanımı kolay bir yazılım sunar ve kendi çalışma alanlarını ayırırlar. İşinizi büyütmeye odaklanabilmeniz için Ofisplan'ın alan planlama ve rezervasyon yönetimiyle ilgilenmesine izin verin. Çalışanlarınıza ve işletmenize en uygun masaüstü ve mobil rezervasyonları sunuyoruz. 

Kamu

Kamunun genellikle çeşitli programlar ve çalışanlar için toplantılar planlaması ve esnek çalışma alanları sağlaması gerektirir.
Yöneticiler de dar bütçeler dahilinde çalışma ve kaynakları etkin kullanma konusunda baskı altındadır.
Ofisplan, çalışma alanlarının, konferans salonlarının ve ekipmanların kullanımını izlemenin hem uygun maliyetli hem de akıllı bir yoludur.
Toplantı alanlarınızı ve zamanlamanızı en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı oluruz.

Mobirise

Eğitim

Ofisplan, yüksek öğrenim kurumlarına çok binalı, çok kampüslü bir ortamın ve çok sınıflı derslerin tüm zamanlama ihtiyaçlarını karşılamada yardımcı olur.
Kolejler ve üniversiteler, Ofisplan kullanarak kampüslerini, sınıf alanlarını ve yurtlarını yönetebilirler. Fakülte ve yönetim gibi rezervasyon yapabilenleri belirlemek için erişim düzeyleri belirleyin ve bu bilgileri diğer fakülte veya öğrencilerle paylaşın.

Sağlık

Sağlık sektörü, daha fazla sayıda emeklilik yaşı olan bireyler nedeniyle artan hasta yüklerini karşılayacak şekilde büyüyor ve uyum sağlıyor. Tıp merkezleri artan hasta yüklerini karşılamak için güvenilir ve kolay erişilebilir tesislere ihtiyaç duyarlar. Ofisplan, muayene odalarının, ameliyathanelerin, konferans salonlarının, özel odaların ve tıbbi ekipmanların kullanımını yönetmek için kullanımı kolay planlama çözümleri sunarak sağlık merkezlerinin artan taleplerini karşılamak üzere özelleştirilebilir.

Mobirise

Çağrı Merkezleri

Çoğu küçük ve büyük işletme, bazı çalışanlarla sorunları müşteriyle doğrudan iletişim kurarak çözmektedir. Telefon, e-posta, canlı sohbetler veya diğer yollarla olabilir. İşgücü planlama yazılımımızla müşteri destek personelinizin verimliliğini artırın. Ofisplan yazılımımızla özel ihtiyaçlarını belirleyerek satış ve teknik personelinizi destekleyin. Ofisplan yazılımı hedeflerinize hızlı bir şekilde ulaşmanıza yardımcı olabilir. Ofisplan yazılım çözümleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için hemen bizi arayın.

YENİ BAŞLAYANLAR

Ofisplan, yeni başlayanların işyerinde gezinmelerine ve ilk günlerde karşılaşılan genel soruların yanıtlarının bulunmasına yardımcı olur:

Sektördeki takım yapısı nedir? 
Muhasebe yöneticisi kim ve nerede oturuyor? 
Yakınımdaki yazıcılar nerede?

MOBİL ÇALIŞANLAR

Ofisplan, mobil çalışanların erişilebilirliklerini bildirmelerine ve her yerden iş yerine erişmelerine yardımcı olmaktadır: 

Hangi ofisin telekonferans sistemini kullanabilirim? 
Yarın merkezde boş masa var mı ?
Proje Yöneticisi bugün çalışıyor mu?

YÖNETİCİLER

Ofisplan yöneticilerin, çalışanlarını ve kaynaklarını etkin bir şekilde yönetmeleri için bilinçli kararlar almalarına yardımcı olur:

Ekibimde kimler Türkiye'de?
Satış Müdürü ne zaman dönecek? 
Yeni stajyer alabilir miyiz?

 • Finans Direktörü: Gelişmiş fiyatlandırma, faturalama ve finansal raporlama ile teknolojik ve beşeri yatırımlarınızın değerini tam olarak anlayın.
 • Baş Teknoloji Sorumlusu veya BT direktörü: Kullanıcıların daha kolay benimsenmesine, BT personeli için destek biletlerinin azaltılmasına ve şirket genelinde güvenliğin artırılmasına yol açan basitleştirilmiş bir kullanıcı deneyiminin keyfini çıkarın.
 • Emlak / Tesis Başkan Yardımcısı: İşyerinde kesintisiz olarak toplanan kapsamlı kullanım verilerini kullanarak daha akıllı kararlar alın.
 • İnsan Kaynakları Başkan Yardımcısı: Değişen beklentilere uyarak en üst düzey yetenekler için savaşı kazanın ve çalışanların elde tutma oranını artırın.
 • Birleşik İletişim Direktörü: Entegre web, sesli ve görüntülü konferans teknolojisini kullanarak tüm planlama sürecini basitleştirerek toplantı deneyimini geliştirin.
 • Konferanslar / Etkinlikler Direktörü: Tek bir kayıt sistemi ve otomatik raporlama ve faturalandırma sistemi kullanarak toplantı planlama ve yönetim sürecini basitleştirin.
 • İşyeri Stratejisti: Daha mobil, esnek bir iş yerini destekleyen entegre teknoloji ile ofis deneyimini geliştirin ve işyeri işbirliğini ve üretkenliğini artırın.
 • Hizmet Yöneticisi: Gerekli toplantı hizmetleri üzerinde daha fazla bilgi ve kontrol elde edin ve gıda ve stok atıklarının azaltılmasından kaynaklanan maliyet tasarruflarından yararlanın.
 • Yeni Başlayanlar: Ofisplan, yeni başlayanların işyerinde gezinmelerine ve ilk günle ilgili sık sorulan soruların yanıtlarını bulmalarına yardımcı olur.
 • Uzak Çalışanlar: Ofisplan, mobil çalışanların uygunluklarını bildirmelerine ve her çalışma alanındaki tesislere erişmelerine yardımcı olur.
 • Yöneticiler: Ofisplan, yöneticilerin insanlarını ve kaynaklarını etkin bir şekilde yönetmek için bilinçli kararlar almalarına yardımcı olur.

info@isimsoftware.com © Copyright 2023 Ofisplan Freelance olarak geliştirilmektedir.
Faturalandırma: IsimSoftware Tüm hakları saklıdır.
Hakkında Lisans Sözleşmesi Gizlilik Politikası

Site was built with Mobirise