Ofisplan Entegrasyon Çözümleri

Yazılım ve Donanım Entegrasyonları

Mobirise

Kapsamlı bir çözüm oluşturun
Ofisplan ile Ofisplan API üzerinden hem donanım hem de yazılım sistemlerini entegre edebilirsiniz.
Uygulaması kolay,
kullanımı kolay, entegrasyonu kolay
Ofisplan ile akıllı bina teknolojiniz, çalışanlarınızla ve iş sistemlerinizle, donanımınızla ve araçlarınızla hemen şimdi ve geleceğe sorunsuz bir şekilde uyacak.


Ofisplan ayrıca müşterilerin ve iş ortaklarının Ofisplan (API) kullanarak kendi özel entegrasyonlarını oluşturmalarına izin verir.

OfisPlan Yeni Versiyonu Yayınlandı!

OfisPlan yeni versiyonu masaları ve varlıkları içe aktarma, REST API, SQL Server Veritabanı desteği, ek açıklamalar, yarı zamanlı masa atama, haritalar'da varlıkları ve masaları gösterme, geliştirilmiş temalar vb. birçok yeni özellik ve iyileştirme içermektedir. Geliştirmelerin tam listesini görmek için 'Daha Fazla Bilgi' düğmesini tıklayın.

Kullanıcı Yönetimi (İK) Sistemleri


G Suite / Google Calendar

Microsoft Exchange / Outlook

Active Directory


Donanım Entegrasyonları

Ofisplan, API, modüller ve araç setlerimiz aracılığıyla popüler dijital donanımlarla bütünleşir. Müşterilerin size özel donanım kullanmasını istemiyoruz, bunun yerine size istediğiniz ekipmanı ve tabelaları seçme esnekliği sunuyoruz. Mevcut donanımınızdan bile yararlanabilirsiniz.

Mobirise
Mobirise

Yazılım entegrasyonları

Ofisplan, çalışanlarınızın, odalarınızın ve verilerinizin her zaman güncel olmasını ve sistemlerinizde paylaşılmasını sağlamak için ihtiyacınız olan araçları ve entegrasyonları sunar.

info@isimsoftware.com © Copyright 2023 Ofisplan Freelance olarak geliştirilmektedir.
Faturalandırma: IsimSoftware Tüm hakları saklıdır.
Hakkında Lisans Sözleşmesi Gizlilik Politikası

Mobirise web page maker - Go here