Ofisplan Genel Bakış

Alan Yönetimi

Mobirise

Alanınızın nasıl kullanıldığını bilin ve daha akıllı tahsis kararları verin
Tek bir sistemde dinamik tesisinize kolayca hakim olun. Tüm alanınızı takip edin ve yönetin ve kuruluşunuzun gerçek zamanlı görünümleriyle yönlendirilen daha akıllı tahsis kararları alın.
Belirli bir zamanda iş yerinizin hangi alana sahip olduğunu bilmek, şirket kaynaklarınızın verimli yönetimi için güçlü bir araçtır.

Mobirise

Dinamik Ofis Planları

Ofis yöneticisi veya tesis yöneticisi, işyerindeki ofis alanını verimli bir şekilde yönetmek için hızlı bir şekilde teknik bilgi gerektirmeden OfisPlan projesi oluşturabilir. Personelleri ve ofis planlarını istediğiniz zaman istediğiniz yerden güncel tutabilirsiniz.

Personellerin diğer personelleri istenilen özellikleri ile birlikte hızlıca bulmasını sağlar. Belirli masaların veya toplantı odalarının gerektiğinde rezerve edilmesini sağlamak için ortak bir rezervasyon sistemi uygulayabilirsiniz. 

Yeni personeller şirkete katıldıkça ya da oturum tahsisi değiştikçe personel masa hareketlerini planlayabilirsiniz.

Kuruluşunuzun varlıkları, kaynakları ve personelleri içerisinde bir ofis dizini oluşturabilirsiniz. Bazen, şirket organizasyon şeması, bir işi yapmak için doğru kişiyi bulmak için gereken ayrıntıyı sağlamaz. Ofisplan, kuruluşunuzdaki kişileri, mekanları ve kaynakları fiziksel konumlarına bağlayan, zengin içerikli bir ofis dizini sağlar. Beceriler, çalışma günleri veya bulunabilirlik gibi ihtiyaç duyduğunuz kriterleri araştırır.

Ayrıntılı personel profilleri ile basit isim, konum ve iletişim bilgilerinin ötesine geçin. Hem kurumun departman yapısı hem de konumları arasında kolayca gezinin. Etkileşimli bir kat planında arama sonuçlarını görselleştirin.

Mobirise

Alan & Kiralama Yönetimi

Gayrimenkulünüzü en üst düzeyde kullanıma açın. Ofis alanınızın kontrolünü yeniden kazanmanıza ve korumanıza yardımcı olmak için Alan yönetimi araçları içerir.
Dinamik tesisinizi tek bir sistemde kolayca kontrol edin. Tüm alanınızı izleyin ve yönetin. Kuruluşunuzun gerçek zamanlı görünümleri tarafından yönlendirilen daha akıllı tahsis kararları verin.
Gerçek zamanlı kat planı görünümlerinde doluluk ve alan kullanımını görselleştirin. 
Gereksinimlerinize göre uyarlanmış gerçek zamanlı raporlar ile bilinçli alan kullanımı kararları alın. 
Senaryoların gücünden yararlanın ve karmaşık hareketleri ayrıntılı olarak planlayın. 
Düzenlenebilir yönetim raporları ile oturma verilerinizin kalitesini koruyun.

Mobirise

Alan Yönetimi

İşyerinizin belirli bir zamanda ne kadar alana sahip olduğunu bilmek, şirket kaynaklarınızın etkin yönetiminde güçlü bir araçtır.

Ofis alanlarınızı haritalandırdıktan sonra, bir sonraki zorluk, belirli kaynaklar (masalar ve toplantı odaları gibi) mevcut olduğunda belirleyici oluyor. Ofisplan, mevcut kapasiteyi belirleyerek ve paylaşılan alanlara erişimi koordine ederek alan yönetimi ile başa çıkmanıza yardımcı olabilir.

Ofisplan, toplantı odaları için kullanılan takvim sistemi ile bilinçli seçimler yapmak için ihtiyaç duyduğunuz tüm konum ve tesis bilgileri arasındaki boşluğu doldurmaya yardımcı olur.

Başka bir ofisten, tedarikçiden, müteahhitlerden ve danışmanlardan gelen ziyaretçiler, ofis kat planı boş masaları içerisinde görsel olarak tanımladığında hızlı bir şekilde mevcut çalışma alanına yönlendirilebilir.

info@isimsoftware.com © Copyright 2023 Ofisplan Freelance olarak geliştirilmektedir.
Faturalandırma: IsimSoftware Tüm hakları saklıdır.
Hakkında Lisans Sözleşmesi Gizlilik Politikası

Build a free site - Read more