Alan Kullanımı Optimizasyonu

Mobirise

Kolayca buluşarak kullanıcılarınızı zamandan kazanın Ayrıntılı raporlarla daha iyi kararlar alın
İster bir CIO, tesis planlayıcısı, kayıt şirketi ya da konferans merkezi yöneticisi olun, Ofisplan raporlaması üretkenliği artırmak ve maliyetleri azaltmak için ihtiyacınız olan bilgileri sağlar. Özel bir sorgu oluşturucu ve 25'ten fazla yerleşik ve otomatik raporla işlemlerinizi izleyin, anlayın ve optimize edin.
Operasyonlarınızın her yönü hakkında rapor verin
Tüm alan, hizmet ve kaynak verilerinize istek üzerine erişin. Ofisplan, alan kullanımı, iptaller, grup ve toplantı türü, hizmet değişiklikleri ve daha fazlası gibi kritik ölçümleri izlemenize olanak tanır. 

Mobirise

Personelleri ve Varlıkları Bulun

Ofis içerisinde birini bulmanız gerekiyorsa, OfisPlan bunu size hemen sağlayabilir. Sistemdeki her personel özellikleri ile birlikte aranabilir ve şirket ofis planınızdaki yeri bulunabilir. Hızlı arama ayrıca masaları, varlıkları ve rezervasyonları kolayca bulmanızı sağlar.

Şirketinizin web sitesine iframe içine OfisPlan projesi ekleyebilirsiniz. Böylece personelleriniz, bayileriniz, şubeleriniz ya da müşterileriniz gibi şirketiniz hakkında vermek istediğiniz referans bilgilerden istediğinizi otomatik olarak görülebilmesini sağlayabilirsiniz.

Mevcut masaları hızlıca bulur ve yönetir. Bir binanın ya da katın içinde tahsis edilmiş personeli olmayan tüm masaları bulur. Masaları, yarı zamanlı ya da ziyaret gelen geçici personel ile paylaşmayı kolaylaştırır. Personel uygunluğunu görür - ofiste, ofiste değil, uzaktan çalışan, yarı zamanlı ofiste.

Esnek çalışma düzenlemeleri ve popülerliğin artmasıyla yarı zamanlı çalışma uygulamaları artacaktır. OfisPlan meslektaşlarınızın ne zaman müsait olduğunu bilmenize ve uygun olmayan meslektaşlarınızla iletişim kurmaya çalışırken zaman kaybetmekten vazgeçmenize yardımcı olur. Şu anda gerçek kullanılabilirliği görün - ofiste, ofiste dışında, evde veya izinli olarak çalışırken, personelin hangi günlerde çalıştığını belirleyin. İnsanların izinlerinden ne zaman döneceğini kontrol edin.

Mobirise

Alan Yönetimi

İşyerinizin belirli bir zamanda ne kadar alana sahip olduğunu bilmek, şirket kaynaklarınızın etkin yönetiminde güçlü bir araçtır.

Ofis alanlarınızı haritalandırdıktan sonra, bir sonraki zorluk, belirli kaynaklar (masalar ve toplantı odaları gibi) mevcut olduğunda belirleyici oluyor. Ofisplan, mevcut kapasiteyi belirleyerek ve paylaşılan alanlara erişimi koordine ederek alan yönetimi ile başa çıkmanıza yardımcı olabilir.

Ofisplan, toplantı odaları için kullanılan takvim sistemi ile bilinçli seçimler yapmak için ihtiyaç duyduğunuz tüm konum ve tesis bilgileri arasındaki boşluğu doldurmaya yardımcı olur.

Başka bir ofisten, tedarikçiden, müteahhitlerden ve danışmanlardan gelen ziyaretçiler, ofis kat planı boş masaları içerisinde görsel olarak tanımladığında hızlı bir şekilde mevcut çalışma alanına yönlendirilebilir.

Mobirise

Organizasyonu Keşfet

Kuruluşunuzun hem fiziksel hem de hiyerarşik olarak nasıl yapılandırıldığını görselleştirin.
Kuruluşun departman yapısına göz atın. Kim ve hangi departmanlar için çalıştığını görün. Personelin nerede oturduğunu, çalıştıkları günleri ve şu anda müsait olup olmadıklarını bulun. Detay plan zengin görsel rehberiyle Ofisplan, “Bu kattaki ilk yardım görevlisi kimdir?” Gibi soruları cevaplamayı hiç olmadığı kadar kolaylaştırıyor. Metin arama yapabilirsiniz.

Hızla belirli becerilere veya özniteliklere sahip personeli bulun. Personeli beceri ve niteliklere göre sıralayın.


Ekip çalışmasını ve işbirliğini artırın
Kat yöneticileri ve Ofisplan yöneticileri, iş birimlerini veya proje ekiplerini belirlenen alanlarda veya mahallelerde bir araya getirerek yeniliğin ve işbirlikçi ortamın geliştirilmesine yardımcı olabilir.
Ofisplan'ı kullanarak çalışanlar, ister ana ofislerinden çalışıyor ister uzak bir şirket konumunu ziyaret ediyor olsunlar, üretkenlik ve ihtiyaç duydukları kaynaklara yakınlık için ideal bir konumda olabilirler.

info@isimsoftware.com © Copyright 2023 Ofisplan Freelance olarak geliştirilmektedir.
Faturalandırma: IsimSoftware Tüm hakları saklıdır.
Hakkında Lisans Sözleşmesi Gizlilik Politikası

Created with Mobirise web templates